Број на оглас: 3119385
Објавен на: 16.03.2019, 16:09
1 / 12

BMW 525d 2005GOD

5.900 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
136 kw / 185 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 525D 170KS 2005GOD EUR4
DONESENA OD ITALIJA

SONCEV KROV
GREACI NA SEDISTA
NAVIDACIJA
DVD
TRI KLUCA
I DRUGA OPREMA...

MOZE DA SE CARINE NA MK TABLICI.
MOZE NA BG TABLICI
MOZE NA IT TABLICI

CENA NA IT TABLICI 5900E

LICE ZA KONTAKT.
078 374 800
078 374 800