Број на оглас: 3119358
Објавен на: 18.03.2019, 10:02

Продавам плац

15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плац во село Лескоец Охрид