Број на оглас: 3118630
Објавен на: 20.02.2019, 20:11
1 / 11

Se izdava polunamesten stan

200 €
Број на соби:
3
Квадратура:
84 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava polunamesten stan,Stanot e so celosno opremen toalet,opremena kujna,klima i videofonija.Stanot e bez namestaj i e so prekrasen pogled kon gradot.
Dogovor minimum na 1 godina.