Број на оглас: 3118495
Објавен на: 23.05.2019, 09:22
1 / 7

Semejna Kuca

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
400 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
nema m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
Тераса + 5 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Saraevska 5a

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuca na prodazba !
Na dobra mirna lokacija,vo super sostojba.
Kucata ima:
garaza,podrum,i lokal so wc = 100m2
2 sprata po 100m2 = 200m2
1 potkrovlje =80m2
5 balkoni po 6m2 = 30m2
1 terasa 7m2 x 3m2 = 21m2
parno,solar,hidrofor...
za informacii barajte na 078 299 729 Borche
cena po dogovor