Број на оглас: 3118376
Објавен на: 21.03.2019, 22:35
1 / 9

CARRARO 554-58KS

5.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava italijanski duplak carraro 554-58ks 87god 85% novi gumi 4500 rabotni casovi vozdusno ladenje Sime-078292911