Број на оглас: 3118235
Објавен на: 19.02.2019, 07:44
1 / 3

niva vo gevgelija 2980 m3

10 € Цената не е фиксна 29.800 €
Квадратура:
2980 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


nivata se naoga vo gevgelija na moiski pat vo blizina na dinkut ima odlicna mestopolozba do samiot pat 10€ m²