Број на оглас: 3118058
Објавен на: 07.03.2019, 20:58
1 / 1

Se prodava biro 110x60

1.700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvano biro so dimenzii 110 x 60 x 75. Informacii samo na telefon 077 811 144