Број на оглас: 3117997
Објавен на: 20.03.2019, 14:47
1 / 1

Nivi EVTINO.....

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
24 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat nivi vo s.Podares
-Гдов Дол 1457 м2 цена 350 евра.
-Џинџео 632 м2 цена 650 евра.
-Каракуш 774 м2 цена 250 евра.
-Чичиклија 992 м2 цена 350 евра.
-Каракуш 950 м2 цена 250 евра.
-Џерени 952 м2 цена 250 евра.
pisanive ceni ne se fiksni dogovor samo na lice mesto nivite mozat vednas da se pefrlat...za site nivi extra cena......