Број на оглас: 3117730
Објавен на: 16.05.2019, 13:43
1 / 11

GOLF 1.9 TDI TOP CENA

4.200 € Цената е фиксна 4.390 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF V 1.9 TDI-- EURO4 2004GOD
--MOTOR,MENUVAC,KAROSERIJA,ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--REGISTRIRAN CELA GODINA !!!! CELOSNA SERVISNA ISTORIJA.
---2004 GODINA NA PROIZVODSTVO PODEDALNO INFO📳📳 078407047