Број на оглас: 3117361
Објавен на: 24.09.2020, 18:03
1 / 8

куќички за кучиња

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Произведуваме куќички за кучиња со изглед, големина, материјал и боја по ваша желба. Изработката е пет работни денови. праќаме по карго. Moze zamena za se 9sto poseduva kupuvacot