Број на оглас: 3116910
Објавен на: 21.03.2019, 17:40
1 / 11

ALFA ROMEO 1.9 JTD 116 hp 2005 god.MOZE ZAMENA

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


213.000 km
prednica komplet servisirana
rebrest kais komplet servisirano
liniski kais komplet servisirano
korpa lamela lager so zamaec smeneto
17 ki alumin.bandazi so novi gumi 215/45/17
klima napolneta
registrirana do 03/2019 so zelen karton
za cenata ima mal prostor za dogovor samo po viduvanje na lice mesto VE MOLAM SAMO SERIOZNI Za zamena e dr cena
INFO SAMO NA 078-599-892 COBO