Број на оглас: 3116892
Објавен на: 01.03.2019, 15:46
1 / 3

Alcatel so polnac

2.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
pixy
Боја:
White
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Touch so kamera 2017 godina