Број на оглас: 3116882
Објавен на: 07.06.2019, 14:45
1 / 2

TV color SABA 66cm so dalecinski upravuvac

1.000 МКД
Марка:
Останато
Производ:
Останато
Големина:
66 cm (26 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Ispraven