Број на оглас: 3116549
Објавен на: 16.03.2019, 20:45
1 / 11

Yugo 55 1.1 Benzin-Plin

700 € Цената е фиксна
Марка:
Zastava
Модел:
Yugo
Година:
1990
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
50000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
42 kw / 57 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jugoto nigde nema skapano napraveno servis
Aluminiumski bandasi
Motorot e napraven remont
Smenet cel set
Cetiri novi gumi
Registrirano do 23.02.2020 godina.