Број на оглас: 3116510
Објавен на: 13.04.2019, 14:05
1 / 12

Polovni Gumi (Bandazi) Audi Bmw Mercedes Opel

1 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


155/65/14
175/70/14
185/65/15
195/55/15
195/65/15
205/60/15
205/55/16
215/55/16
215/60/16
225/55/16
215/50/17
225/45/17
225/50/17
225/55/17
235/45/17
235/55/17
225/40/18
225/45/18
245/45/18
225/45/19
255/50/19
285/45/19
275/40/20
315/35/20

Polovni gumi ekstra ceni
Ekstra kvalitet
Prakam po kargo

Tel 077/577/107