Број на оглас: 3116503
Објавен на: 12.01.2019, 10:00
1 / 11

Fiat Punto Grande

2.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 Multijet 2006god
131ks
6 brzini
Kolata e uvezena od Italija
Plateno se do registracija
So full oprema
Esp sistem protiv prolizguvanje
Abs
El.stakla
El.retrovizori
El.sedista komfort
Aibags
Bord kompjuter
Tempomat
Klima
Radio cd
Komandi na volan
Halogeni za magla

Bez zameni
Tel 077577107