Број на оглас: 3116406
Објавен на: 06.05.2019, 10:02
1 / 12

BMW 525D

8.000 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prva reg MK 2015
Registracija do 12.12.2019
525D 130KW
6Brzini Manual
Redovno servisirano
Originalna kilometraza 187.000 KM
Alu bandasi so 4novi m/s zimski gumi
Koza/ Navigacija/ Komanda Vollan/ Tempomat/ Top sostojba prednica , zadnica, kosnici , rucna... Vozeno samo na otvoren pat.