Број на оглас: 3116339
Објавен на: 13.07.2019, 21:50
1 / 7

Toyota coròla verso

5.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Corolla Verso
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
124 kw / 169 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota 2.2DIZEL donesena vozejki od svajcarija napraven komet servis so 4 novi gumi bes nikakvi davacki po nea