Број на оглас: 3116148
Објавен на: 19.03.2019, 08:41
1 / 4

Se prodava nov Huawei Y5 model 2018

5.500 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
Y5
Боја:
Black
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Huawei Y5 2018 g. Kupen e 7990 den. se prodava za 5990 den.