Број на оглас: 3115935
Објавен на: 08.04.2019, 10:53
1 / 8

Fasada,Moleraj,Gips karton,opsivka na cevki,Hanter Daglas

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Изработувам гипс картон ( преградни ѕидови,плафони,облоги,скриени светла),молерај,Термо фасада,хантер даглас,Армстронг,лепење плочки,водовод и лепам декоративни панели.Цена по договор.

070-308-328
070-308-328
070-308-328
070-308-328