Број на оглас: 3115710
Објавен на: 18.01.2019, 09:34
1 / 12

MERCEDES A180 CDI AVANTGARDE EDINSTVEN MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


---INFO SAMO NA TEL.--075-453-400---RESEN
-2007 GODINA
-168.000KM
-REGISTRIRAN DO 07/2019
-ZELEN KARTON DO 07/2019
-MERCEDES A180 CDI AVANTGARDE EDINSTVEN SO OVA OPREMA;
-NAVIGACIJA
-GREACI NA SEDITA
-KLIMARONIK
-KUKA SO A-TEST
-EL. NA STAKLA
-KSENON SFETLA
-4 NOVI ZIMSKI GUMI SAVA
-PARK SENZORI PREDNI ZADNI
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN MASLO FILTRI PRED 1.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI