Број на оглас: 3115651
Објавен на: 25.03.2019, 09:40
1 / 11

HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI 140KS TYPE-R KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI 140KS TYPE-R KAKO NOVO
-UVEZENA OD SFACARIJA
-SEGISTRIRANO DO 05/2019
-ZELEN KARTON DO 05/2019
-DIGITALNA KLIMA DVOZONSKA
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-DESET AIRBEGA
-ASR
-ESP
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-SOBIRANJE NA RETROVIZORI
-ELEKTRIKA NA SITE PROZORI
-A-TEST FOLI
-SENZORI ZA DOZD
-PARKING SENZORI
-M+S NOVI GUMI
-DVA KLUCA
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ALUMINSKI BANDAZI
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI