Број на оглас: 3115362
Објавен на: 02.06.2020, 22:27
1 / 5

Nova presa SILTER so pegla za peglanje 070816971

12.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Presata e nova donesena od Turcija 071368468. 070816971