Број на оглас: 3115215
Објавен на: 18.01.2019, 20:41
1 / 12

Kia carens 7 sedista 2007 145000 km

3.000 € Цената не е фиксна 3.010 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Carens
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


143500 km.Full oprema klimatronik,kuka,elektrika na site stakla,esp,hidraulicen volan,abs,tempomat,greaci na sedista,7sedista idealna za pogolema familija .original kilometri so servisna kniska