Број на оглас: 3114903
Објавен на: 23.04.2019, 09:06
1 / 8

DICK profi mesarski nozevi

99 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


DICK profi mesarski nozevi dolzina na seclo:21cm,15cm i 13cm made in Germany novogodisna cena 3600 den.