Број на оглас: 3114879
Објавен на: 12.05.2019, 17:24
1 / 8

Apartmani Doris - Krushevo

1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Доколку барате место за да уживате со своите сакани ве очекуваме во Апартмани Дорис!
Посетете го Крушево, највисокиот град на балканот и уживајте во неговите убавини!

Информации и резервации:
-076483700
-075483700

Facebook:
Apartmani Doris - Krusevo
https://www.facebook.com/apartmentsdoris/?modal=admin_todo_tour