Број на оглас: 3114641
Објавен на: 15.03.2019, 22:33
1 / 6

Продавам екстра двособен стан во центарот на Охрид од 43 m2

900 €
Број на соби:
2
Квадратура:
43 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 3 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Ул. Богомилска Б3 влез 3

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам екстра двособен стан во центарот на Охрид од 43 m2. Станот се наоѓа позади скалестата зграда во жолтите згради од цигла. Има голема тераса со поглед во природа. Станот се наоѓа на високо приземје (први кат). Граден по свeтски стандарди и меѓу собите има ѕидови од цигла, а не гипс картон. Има супер звучна и термичка изолација. Станот има одлична распределба на соби за таа квадратура. Посебно ходник и дневна, посебно кујна, посебно спална, тоалет и тераса. Истиот може да се продаде и наместен.

Цена 900 евра/m2