Број на оглас: 3114592
Објавен на: 18.03.2019, 17:36
1 / 9

Citroen beelingo 1.6 hdi 2009god,sega donesen od stranstvo..

3.750 €
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen berlingo 1.6 hdi
God 2009.10
Sega donesen od stranstvo
registriran cela god
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
El stakla
Dobri gumi
Moze zamena
Kollata je perfektno
Auto plac cile