Број на оглас: 3113768
Објавен на: 20.01.2019, 11:15
1 / 11

BMW 530.E60 mozna zamena..

7.200 € Цената не е фиксна 7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mozna zamena so pomalo vozilo so vasa doplata.BMW 530 E60..DIESEL DONESENO OD CH REGISTRIRANO DO 22.08.2019 SO ZELEN KARTON..BMW to POSEDUVA BOGAT PAKET NA OPREMA,KOZEN SALON,TEMPOMAT,KOMANDI NA VOLAN,ELEKTRIKA NA SEDISTA,PROZORI I RETROVIZORI,PARKING SENZORI PREDNI I ZADNI,SENZOR ZA DOZD,NAVIGACIJA,REDOVNO SERVISIRANA SO SERVISNA KNISKA SO TRI KLUCA..Info samo na viber na 070789723