Број на оглас: 3113580
Објавен на: 16.12.2018, 11:21
1 / 11

MERCEDES BENZ S320

3.600 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Oprema
Koza
Greaci
Klimatronic
Svetla ambient
Navigacija
Parking Sensor
El. Staklo, Sedista, Retrovizori.
Vrati so Vakum,
Registracia uste malku
Alu bandasi
Sofersajva malku ostetena
Moze da de probat vo sekoe vreme top sostojba i ekatra cena za kes.