Број на оглас: 3113526
Објавен на: 14.06.2019, 10:30
1 / 11

RENALUT CLIO 1.2 8V SO PLIN FABRICKI 2008GOD FUL OPREMA

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA RENAUL CLIO 1.2 8V 2008 GOD SO FUL OPREMA SO FABRICKI PLIN OD OPREMA POSEDUVA SERVO ABS AIRBG KLIMA EL STAKA CENTRALNO ZAKLUCUVAJE SO ALARAM KOLATA E MNOGU SOCUVANA KAKO OD NADVOR TAKA I OD NADVORESNA STRANA KOLATA IMA MALA POTROSUVCKA 5_6L PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA CARINA TIF HOMOLOGACIJA 078 550 230