Број на оглас: 3113490
Објавен на: 26.03.2020, 14:37
1 / 1

Zemjiste pogodno za gradba

12 €
Квадратура:
6634 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata naselba Pretor-250m. Zemnjisteto e pogodno za gradba na turisticki objekti. KP-447. Za polovina povrssina16e,a za cetvortina 20e