Број на оглас: 3113487
Објавен на: 26.03.2020, 14:36
1 / 1

Se prodava zemjiste vo pretor

25 €
Квадратура:
100 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naogja nad selo Pretor, pod magistralniot pat,a do patot do turistickata naselba pretor. Pogodna za postavuvanje na kamp prikolka ili mala vikend kukja.