Број на оглас: 3113194
Објавен на: 07.04.2019, 21:19
1 / 1

bandazi 15 ki

2.000 МКД 2.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


celicni bandazi 15 ki za fiat i pezo,citroen ,i dr.
mislam deka se 5x98 ili 5x10