Број на оглас: 3113070
Објавен на: 17.01.2019, 13:07
1 / 8

Fiat Panda 1.2benzin 4x4 2010g. 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
BABA-Podgorci
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat panda 1.2benzin 4x4.
2010 godina model so dodatna opcija blokazi na deferencijali (Electronic Locking Differential)
Bord Computer.
Napraven servis vo MK so nov set kumplung.
Folii so atest.
Novi zimski gumi.
Dva para bandasi.
Plateni site davacki registrirana do 12.2019.