Број на оглас: 3113016
Објавен на: 17.01.2019, 13:07
1 / 7

Renault Kangoo 4x4 🇨🇭 1.6 2006g. 81000km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

2.999 €
Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks
BABA-Podgorci
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renoto e doneseno od Svajcarija.
Motor 1.6 benzin.
5 sedista na sobracajna.
81000km.
4x4 Prenos.
Klima
Kuka
Bagaznik.
Plateno do tabli.
Novi Offroad gumi kramponki.
Vo ispravna vozna sostojba
KANGOTO E RABOTNICKO VOZILO ne e familijarno vozilo. Potrebno e hemisko cistenje da se napravi.