Број на оглас: 3112980
Објавен на: 16.01.2019, 12:09
1 / 3

Se zamenuva imt 560

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


(SE ZAMENUVA IMT (560) ZA IMT (539) SO CELA KUPNA MEHANIZACIJA SO MOJA DOPLATA ) (075 859 308)