Број на оглас: 3112915
Објавен на: 12.02.2019, 09:21
1 / 3

JCB 3CX

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


94 godina vo dobra sostojba.