Број на оглас: 3112802
Објавен на: 11.01.2019, 16:38
1 / 12

OPEL CORSA 1.4 ECO

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.4 ECO
- Registrirano do 9ti mesec 2019godina
- 1.4 Eco motor
- Ekonomicno 6L na 100km

Hamachi skuter 400€

Informaci na tel: 071 353 566
= 071 353 566
= 071 353 566
= 071 353 566