Број на оглас: 3112752
Објавен на: 28.09.2020, 12:01
1 / 12

Се продава куќа

1 €
Број на соби:
8
Квадратура:
220 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
150 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1980
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Север
Адреса:
Благој Ќирков 15

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа,цврста градба на 3 ката,вториот спрат комплетно реновиран,со голема тераса и одлицен поглед.Куќата е во близина на црна џамија.