Број на оглас: 3111377
Објавен на: 11.02.2019, 08:33
1 / 9

Se prodava Hyundai i30

5.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
i30
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai i30 vo besprekorna sostojba, dizel, so pominati 150.000 km, so celosna oprema, plateni davacki do registracija, vtor sopstvenik.
Za podetalni informacii kontakt tel. 071 317 268