Број на оглас: 3111375
Објавен на: 05.04.2020, 14:33
1 / 12

rusenje na stari kukji i iskop

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Rusenje na stari kukji i iskop .Uslugi so valjak,bageri i kamioni, krsenje betoni so hilti. Brzo ,evtino i kvalitetno so dolgo godisno iskustvo.