Број на оглас: 3111374
Објавен на: 27.03.2020, 02:03
1 / 12

rusenje na stari kukji i iskop

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Вид на оглас: Се продава


Rusenje na stari kukji i iskop .Uslugi so valjak, bageri i kamioni .Brzo ,evtino i kvalitetno so dolgo godisno iskustvo.