Број на оглас: 3111315
Објавен на: 14.03.2019, 20:16
1 / 4

Ford Courier

650 € 850 €
Марка:
Ford
Модел:
Courier
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Corier, motorot e vo odlicna sostojba, ima karoseriski maani. Pali i vo zima na ladni uslovi bez problem. +38978302350