Број на оглас: 3111268
Објавен на: 24.04.2019, 20:05
1 / 12

Fiat Scudo

5.800 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Fiat Scudo 2008ma godina, 1600 kubici 90hp, motor vo odlicna sostojba, 4 gumi zimski so bandazi, registrirano do dekemvri 2019 eur 220000km +38978302350