Број на оглас: 3111190
Објавен на: 09.12.2019, 11:40
1 / 6

Се издава деловен простор

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
20 m²
Греење:
Нема

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор на ул. Пиринска Македонија (до Економско училиште Перо Наков во Куманово) , со површина од 20м2.