Број на оглас: 3111097
Објавен на: 22.06.2019, 21:59
1 / 12

Prodazba na novi stanovi vo izgradba, zdrada EKO RESIDENCE

700 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Соларна енергија
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Во градба
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2019
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Dovlezik, nasproti BAS

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


EKO RESIDENCE

СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА ЗА ПРОДАЖБА ОД 45 ДО 102 М2

ЦЕНА ОД 700 ДО 750 ЕВРА ВО ТЕК НА ГРАДБА ЗА УПЛАТА ДО АПРИЛ 2019.
Краен рок за изградба ноември 2019.
EKO RESIDENCE станбениот објект се состои од 12 станови кои се градат во најсовремен архитектонски изглед, за граѓани кој сакаат модерен и мирен живот во еколошко чиста средина.
Сите станови ќе бидат А класа енергетско ефикасни со демит фасада од 10цм и термопан ПВЦ дограма.
Звучна изолација помеѓу секој стан.
Можност во секој стан за поставување на Топлотни пумпи со подно или радијаторско греење.
Секој стан доаѓа со:
- Вграден клима уред.
- Плочки по избор од Шпанско потекло.
- Санитарија по избор од Шпанско потекло.
- Медијапански врати.

ЛОКАЦИЈА - населба Довлеџик наспроти факултетот БАС. Одалеченост 2.1км од Саат Кула, 300 метри од ОУ Елпида Караманди и 200 метри од Градинката Мајски Цвет.

Преостанати за продажба се становите прикажани на сликите.

КОНТАКТ 078 237 800 Александар.