Број на оглас: 3110844
Објавен на: 20.02.2019, 21:21
1 / 3

Bushnell Trophy red dot

100 € Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam red dot Bushnell Trophy 1x28, so 4MOA,zaedno so drzaci,kupen od Amerika,kompletno ispraven!