Број на оглас: 3110818
Објавен на: 29.05.2020, 16:29
1 / 8

Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4,5
Квадратура:
720 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
700 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
s.Klepac

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojba i so malo sreduvanje ke bide pogodna za ziveenje. Vkupna kvadratura(dvor i kukja) e 720 kvadrati. Cenata e po dogovor, vredi da se vidi, moze zamena za kola so vasa ili moja doplata. Ne zvonete na brojot dolu tuku na ovoj

Telefon za kontakt 077/927-574
Telefon za kontakt 077/927-574
Telefon za kontakt 077/927-574