Број на оглас: 3110749
Објавен на: 04.06.2020, 23:07

Se prodavaaat Graficki RX 570 8gb

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat graficki RX 570 8gb.